Eurocoins

eurocoins

Popis: Projekt Eurocoins je súbor 2 HTML stránok, ktorý pomáha lepšie prezentovať a zobraziť euro mince ich zberateľom. Je určený pre všetkých, ktorí ich zbierajú najmä ako hobby.

Demo: Link na demo

Moje mince: Link na moje mince

Link na stiahnutie: Stiahnuť Eurocoins

Verzia: 1.0

Možnosti: Zoznam pre štátne euro mince a pamätné euro mince sú aktuálne k 1. 1. 2014. V HTML súbore eurocoins.html sa nachádzajú všetky vydané euro mince mince všetkých členských štátov eurozóny. V súbore commemorative_eurocoins.html sa nachádzajú všetky pamätné 2eurové mince od vzniku Eurozóny.

Ako si upraviť súbory? Otvorte HTML súbor v ľubovoľnom editore, osobne odporúčam niektorý z programov určených na editáciu HTML (Notepad++, Dreamweaver, Sublime text,…). Potom stačí len nájsť správny riadok pod mincou ktorú vlastníte a zameniť obrázok (napr. prepísaním na text YES) tak, aby ste vedeli, ktorú mincu už máte. Je potrebná len základna znalosť HTML jazyka. Upravený dokument uložte.

Log:

1.0 – 2. 01. 2014 – Eurocoins publikované na codekopf.com

Páči sa vám tento projekt? Chceli by ste sa zapojiť? Napíšte mi na môj email andrej.buday@gmail.com alebo povedzte svoj názor v komentároch. Ďakujem.

This entry was posted in Projects and tagged , , , . Bookmark the permalink.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.