Zoznam všetkych poskytovateľov eshopových riešení v CZ a SK

zoznam_eshopovych_rieseni

Tento zoznam bol vytvorený z potreby prezentovať v jednom dokumente funkčné riešenia poskytovateľov eshopových riešení. Zoznam sa snaží zmapovať všetkých schopných poskytovateľov, ktorí buď ponúkajú svoje riešenie na prenájom za pravidelný poplatok alebo na jednorazovú kúpu s možnosťou dodatočného upgradovania.

V zozname sa nenachádzajú poskytovatelia, ktorí na základe svojej stránky dostatočne nevyvrátia podozrenie, že poskytujú jednorazové inštalácie založené na neprimeraných open-sorcových riešeniach alebo neuvádzajú dostatočne množstvo kredibilných referencií.
Jednotlivé riešenia je možné pozrieť si v tabuľke. Položky v zozname sú usporiadané podľa abecedného poradia jednotlivých web stránok poskytovateľov. Slovenskí poskytovatelia majú prednosť keďže používajú menu Euro (atraktívnejšia z pohľadu zákazníkov z iných členských štátov Eurozóny). Ceny za jednotlivé riešenia, ak sa dá, sú vyjadrené vrátane dane na mesiac bez akýchkoľvek zliav alebo akcií. Ceny sú v dvoch stĺpcoch, závisia od požiadaviek na systém ktorý vo všeobecnosti potrebujú 2 kategórie zákazníkov:

  • Malý zákazník predstavuje požiadavku na systém so 100 položkami, platbu dobierkou a vlastnú doménu.
  • Stredný zákazník vyžaduje systém so 1000 položiek, platbu dobierkou, platbu kartou, iné platobné funkcie, vlastnú doménu a vlastný dizajn eshopu.

Demo: Link na zoznam

Verzia: 1.0

Možnosti: Zoznam umožňuje vidieť poskytovateľa a krajinu z ktorej pochádza, jeho meno a link na jeho stránku, možnosť prenájmu alebo kúpy, ceny pre malých a stredných zákazníkov a poznámky k záznamu. Jednotlivé poznámky sú vysvetlené na konci dokumentu.

Log:

1.0 – 29. 12. 2013 – Zoznam publikovaný na codekopf.com

Páči sa vám tento projekt? Chceli by ste sa zapojiť? Napíšte mi na môj email andrej.buday@gmail.com alebo povedzte svoj názor v komentároch. Ďakujem.

This entry was posted in Projects and tagged , , . Bookmark the permalink.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.